0 801 512 345
Sprawdź status zamówienia
Zarejestruj się
0,00 PLN
0
Nowość Egger - płyty PerfectSense Matt i Gloss
PerfectSense Matt (płyty głęboki mat)
Matowa powierzchnia wolna od odcisków palców. Subtelność, wysoka jakość i stonowane odcienie podkreślające ich wyjątkowy, luksusowy charakter. Przedstawiamy PerfectSense Matt.
Powierzchnia PerfectSense Matt jest zupełnym przeciwieństwem bardziej znanych, błyszczących powierzchni. Została opracowana w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości wykończenia o subtelnym wyglądzie, które zaczynają się pojawiać w bardziej ekskluzywnych obiektach mieszkalnych i komercyjnych.
Dostępne w szerokiej gamie neutralnych kolorów, specjalne wykończenie No-Fingerprint zapobiega pojawianiu się plam i odcisków na nawet najczęściej dotykanych powierzchniach, takich jak drzwi bez klamek.
Zastosowanie
Zestawianie kontrastujących kolorów nie jest niczym nowym, ale coraz częściej takie rozwiązanie stosuje się z wykorzystaniem kolorów o podobnym odcieniu w celu stworzenia bardziej przemyślanej formy, o zarówno eleganckim, jak i ponadczasowym wyglądzie. Gama stonowanych kolorów ma ułatwić dopasowanie odcieni, tak by mebel nie musiał wyglądać krzykliwie, by przyciągać wzrok.
Zobacz pełną ofertę PerfectSense matt
PerfectSense Gloss (płyty głęboki połysk)
PerfectSense Gloss to zupełne przeciwieństwo wersji Matt. To maksymalnie błyszcząca powierzchnia, o niezwykle luksusowym charakterze. Dzięki temu, że odbija światło, może pomóc w optycznym rozjaśnieniu i powiększeniu pomieszczenia.
Jest połysk i jest PerfectSense Gloss. Płyta MDF jako jednorodny materiał nośny gwarantuje gładką i nieskazitelną powierzchnię. Rezultatem jest lepsze odbijanie światła, pozwalające uzyskać luksusowy wygląd, który wcześniej można było osiągnąć jedynie przy zastosowaniu szkła lub akrylu. Doskonały wygląd jest jednak bezwartościowy, jeżeli materiał z czasem ulega uszkodzeniu, co często się zdarza w przypadku powierzchni o wysokim połysku. Dlatego zastosowana powłoka UV, która jest zarówno wytrzymała, jak i ochronna, zapewnia trwalszy połysk płyty PerfectSense Gloss.
Zastosowanie
Zazwyczaj osiągnięcie wysokiej jakości wykończenia o wysokim połysku wiązało się z wysokimi kosztami i zaawansowaną pielęgnacją. Dzięki płytom PerfectSense Gloss to już przeszłość. Są one łatwiejsze w utrzymaniu niż szkło, łatwiejsze jest także ich cięcie, co pozwala na przedefiniowanie ekskluzywnych wykończeń na wysoki połysk, tak powszechnie stosowanych zarówno w luksusowych obiektach handlowych i hotelowych, jak i w projektowaniu mebli. Nadszedł czas, aby otworzyć się na zupełnie nowe możliwości.
Zobacz pełną ofertę PerfectSense gloss
Odbieraj za darmo
26.08. nieczynne
Sklejki, blaty,
płyty meblowe
tel. +48 17 851 66 66
Akcesoria
tel. +48 17 851 66 33
Meble kontraktowe
tel. +48 17 283 81 96
Oddział Kraków
(zobacz na mapie)
tel. +48 12 390 70 00
Oddział Biłgoraj
(zobacz na mapie)
tel. +48 534 888 383
Oddział Kielce
(zobacz na mapie)
tel. +48 41 350 55 00
Oddział Ostrowiec
Świętokrzyski
tel. +48 667 843 003
Przewodnik
 • O nas
  Regulamin
 • Opinie
  Polityka prywatności
 • Kontakt
 • Pakowanie
 • Koszty i warunki dostawy
 • Reklamacje i zwroty
Twoje konto
 • Twoje zamówienia
 • Profil
 • Resetowanie hasła
Sposoby płatności